O stronie

Cześć!
Szukając w internecie muzyki do biegania, podawane są tylko tytuły piosenek lub 30 sekundowa ścieżka. Szukanie całych utworów do przesłuchania jest bardzo żmudne.

Wychodząc naprzeciw temu problemowi stworzona została ta stronka. Będę tutaj umieszczał playlisty, utwory jakie można znaleźć w internecie, ale z PEŁNYMI wersjami do odsłuchania.

Źródła będę podawać poniżej wpisu.

Pozdrawiam :)

Odpowiedzi: 3 do wpisu O stronie

 1. Adam Porada napisał(a):

  Biegam z muzyką od dawna. Po lekturze książki „Jedz i biegaj” Scotta Jarka podszedłem do tego tematu poważniej. Jarek twierdzi , że najlepsza kadencja w biegu to 180 kroków czyli „muzycznie” rzecz biorąc 90 bpm. Wyszukałem kilka przebojów w tym rytmie i zgrałem mix. Potem wyruszyłem na trening. Wg mnie rewelacja. Bieganie do rytmu. Teraz mam takich mixów kilkanaście od 1,5 do 2,5 godziny muzyki nonstop. Biegam przy tej muzyce OBW1 i OBW2. Pomaga trzymać tempo i rytm biegu. Jeżeli ktoś chce spróbować to chętnie udostępnię moją „biegającą muzykę”. Pozdrawiam. Adam

 2. Adam Porada napisał(a):

  Chętnie zamieszczę swoje mixy z muzyką do biegania na Waszej stronie ale nie wiem jak. Czekam na podpowiedź. Adam

  • admin napisał(a):

   Cześć,
   na wstępie chciałem podziękować, że zajrzałeś na moją stronkę:).
   Jeżeli wyrażasz taką chęć podzielenia się swoją playlistą to jak najbardziej jestem za tym, abyś ja umieścił na stronce.
   Co do umieszczenia to skontaktuje się z Tobą mailowo.

   Pozdrawiam i życzę kolejnych przebytych kilometrów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>