Gdzie kupować MP3?

W poszukiwaniu oryginalnych MP3 często trafiałem na zagraniczne strony, np. amazon.com , itunes.com. Amazon (to ten od Kindle’a ;) ) zasłynął od akcji, gdzie można było kupić cały album Lady Gagi za 0,99 centów, a więc ok 3,40 zł , nieźle. iTunes to od jabłek… . Ale jest w nich problem, nie posiadają polskojęzycznych utworów oraz wszystkie są za min 0,99 centów. Dlatego szukałem dalej. I…
… znalazłem portal, gdzie można tanio kupić polski jak i zagraniczne piosenki. Jest to muzodajnia.pl . Gdzie w podstawowym pakiecie  25 Mp3 za 8 zł ( 32 grosze 1 MP3! ), a najtańsza MP3 może kosztować nawet 10 groszy.

Niektórzy nie posiadają karty SIM z plusa, ale wtedy kupujesz starter za 9 zł i po problemie. Możesz co miesiąc kupować lub co jakiś czas.

Cennik tutaj.

Jeżeli znasz inny ciekawy serwis gdzie można LEGALNIE zakupić MP3 to napisz w komentarzach :)

 

 

Jedna odpowiedź do wpisu Gdzie kupować MP3?

  1. Roy_v_beck napisał(a):

    Dla tych co biegają z rapem to jeszcze polecam sklep na prosto.pl – za 7 ziko można całą płytkę kupić. Ale w sumie najlepsze jest to, że gdy płacę przez neta, to cała transakcja zajmuje dosłownie chwilę, między 5 a 10 min. Także nawet tuż przed treningiem można sobie kupić.
    A do biegania szczególnie polecam płytę „Droga Wojownika” projektu – Pokój z widokiem na wojnę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>